dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

czwartek, 3 maja 2012

Dlaczego kobiety kochają drani ?


Dlaczego kobiety kochają drani?

Tak zastanawiałem się dlaczego kobiety kochają drani?
Większość osób powie "Bo dają jej emocje, których nie otrzyma od miłego faceta". W pewnym sensie jest to prawdą. Jednakże, często zapominamy o innej kwestii. Kobiety kochają drani, ponieważ są egoistami i dbają wyłącznie o siebie. Drań nigdy nie stawia kobiety na piedestale. On nie potrzebuje jej akceptacji, ani dowartościowania.  
 
Uwodzenie to nowy system myślenia.

Wróć do czasu, gdy byłeś dzieckiem. Czy czekałeś na akceptację twojej małej przyjaciółki? Nigdy.
Czy bawiliście się na jej zasadach? Nigdy. Czy szukałeś dowartościowania w tej osobie? Nigdy.

Przecież dla Ciebie to był zwykły siusiomajtek. Co najwyżej to ona oczekiwała na twoją akceptację. Ona prosiła Cię, żebyś się z nią pobawił. Teraz takiego faceta nazywamy draniem. Drań ma ważniejsze zajęcie w swoim życiu niż kobiety. Drań ma cel, robi coś ciekawego i kobieta nie jest celem jego życia.

Przez to, nie staje się needy. Drań nie potrzebuje kobiety. To kobieta potrzebuje drania, aby poczuć się przy nim wyjątkowo. Tylko on zapewni jej bezpieczeństwo, wartość.

Nie trzeba być draniem! Można być miłym facetem, który jest uwodzicielski lecz daje kobiecie do zrozumienia, że nie jest najważniejsza w jego życiu....
 
 
 
 
Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter !

2 komentarze:

 1. Bardzo dużo prawdy jest w tym artykule. Dodam od siebie, że jeżeli wyśrodujesz się pomiędzy byciem draniem, a czułym normalnym facetem to kobieta po prostu nie będzie mogła bez Ciebie zyć.

  Zapraszam na:
  http://zdobadz-ja.pl/

  Travis

  OdpowiedzUsuń
 2. Niektórzy mają naturalny talent. Do gotowania, do majsterkowania, do sportu… do podrywania. Mieć naturalny talent, oznacza posiadać cechy atrakcyjnego mężczyzny. Ale jeśli po prostu urodziłeś się słaby, albo na słabego wychował cię dom rodzinny czy też środowisko , to ile czasu zajmuje, żeby się oduczyć nawyków wpojonych przez kilknaście lat!!!! Ja niestety byłem takim słabiakiem. Myslałem już nawet że dla mnie nie ma ratunku. Wtedy z pomoca przyszedł mi kumpel który opowiedział mi o feromonach ( zamawiał z http://pherowin.pl) , poskładałem się z nim na większą ilość i szliśmy na łowy. O dziwo nasze wyniki były znacznie lepsze niż wcześniej. Szczególnie zdziwiłem się jak raz same zagdały nas dwie całkiem ładne dziewczyny. A jak już mówiłem nie miałem nigdy wiary w siebie.

  OdpowiedzUsuń